Λίγα λόγια για τους Joker Team

Eatos
Inactive Joker

Re: Λίγα λόγια για τους Joker Team

Postby Eatos » 18/10/11, 22:49

Welcome OPfan! Προχωράει η ομάδα!

Image
bizilas
Usopp

Postby bizilas » 18/10/11, 23:26

Ευχαριστω παρα πολυ για την υποδοχη παιδια να ειστε καλα.Μονο καποιες ερωτησεις σχετικα με την ομαδα και το μελλον της:

1ον:Υπαρχρει περιπτωση (αν οχι αμεσα τουλαχιστον στο μελλον) να μεταφερθειτε σε δικια σας ιστοσελιδα οπως π.χ. εχουν οι τζατζικι?

2ον:Τα επεισοδια που μεταφραζετε ειναι απο το 54 και μετα εκει δηλαδη που ειχαν σταματησει οι onepiece.gr εχετε σκοπο να τα κανετε ολα?

Τριτη ερωτηση και τελευταια:Θα βαλετε τα ετοιμα επεισοδια καποια στιγμη σε τορρεντ ολα μαζι?Η μονο απο μεγκα απλουντ?

Αυτα τα ολιγα για αρχη ελπιζω να μην σας κουρασα.Και να ξερετε ο'τι υπαρχουν πολλοι φανς αυτου του ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ ανιμε που δεν γνωριζουν αγγλικα και θα ηθελαν καποια στιγμη να δουν ολη την σειρα με
ελληνικους υποτιτλους. Image
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 19/10/11, 00:40

bizilas wrote:Ευχαριστω παρα πολυ για την υποδοχη παιδια να ειστε καλα.Μονο καποιες ερωτησεις σχετικα με την ομαδα και το μελλον της:

1ον:Υπαρχρει περιπτωση (αν οχι αμεσα τουλαχιστον στο μελλον) να μεταφερθειτε σε δικια σας ιστοσελιδα οπως π.χ. εχουν οι τζατζικι?

2ον:Τα επεισοδια που μεταφραζετε ειναι απο το 54 και μετα εκει δηλαδη που ειχαν σταματησει οι onepiece.gr εχετε σκοπο να τα κανετε ολα?

Τριτη ερωτηση και τελευταια:Θα βαλετε τα ετοιμα επεισοδια καποια στιγμη σε τορρεντ ολα μαζι?Η μονο απο μεγκα απλουντ?

Αυτα τα ολιγα για αρχη ελπιζω να μην σας κουρασα.Και να ξερετε ο'τι υπαρχουν πολλοι φανς αυτου του ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ ανιμε που δεν γνωριζουν αγγλικα και θα ηθελαν καποια στιγμη να δουν ολη την σειρα με
ελληνικους υποτιτλους. Image

Θα προσπαθήσω να απαντήσω στις ερωτήσεις σου.
1)Μα.....αυτή η ιστοσελίδα είναι δική τους.Απλά είναι και φόρουμ μαζί.
2)Εεεεε νομίζω σκοπό έχουν να φτάσουν μέχρι Arabasta.Από εκεί και πέρα δεν ξέρω.
3)Τα επεισόδια υπάρχουν σε torrent εδώ .

Ελπίζω να έδωσα λύση στις ερωτήσεις σου.
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image
Epsilon
Διαχειριστής

Postby Epsilon » 19/10/11, 01:24

Με κάλυψε ο sandokanthanos, αλλά ας πω και κάτι επιπλέον.
Η ιστοσελίδα όντως είναι δικιά μας.
Εγώ προσωπικά, έχω σκοπό να συνεχίσω μέχρι τέλους τις μεταφράσεις. Δηλαδή όσο υπάρχουν αμετάφραστα επεισόδια, δεν πάω πουθενά.
Εδώ ποστάρω τα επεισόδια που φτιάχνουμε και εδώ είναι ο tracker της ομάδας μας. Οπότε μπορείς να τα κατεβάσεις τα επεισόδια και σε torrent, όπως είπε και το παιδί από πάνω. Image
Μια φορά κι έναν καιρό, το Κορίτσι από την Κίνα...
bizilas
Usopp

Postby bizilas » 19/10/11, 02:26

Εγω εννοουσα αν θα μπουν σε ενα τορρεντ ολα μαζι και οχι ξεχωριστα οπως ειναι τωρα.Και οσον αφορα το μεγκα απλουντ εγω εκανα λαθος τα ειχα βρει σε μια αλλη σελιδα cartoons fans η καπως ετσι τελος παντων δεν θυμαμαι ακριβως τωρα.Απλα το λεω αυτο λογο ελλειψης seeders αργουν πολλες φορες να κατεβουν ενω σε ενα τορρεντ ολα μαζι τα επεισοδια λογικα θα το seedaroun περισσοτεροι(η τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω Image ).Παντως οπως και να εχει ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας να ειστε καλα Image
Eatos
Inactive Joker

Postby Eatos » 19/10/11, 11:40

Όποιος χρειάζεται seed μου λέει. Αν θέλετε μπορώ να τα ανεβάσω και σε άλλους trackers. Όσον αφορά την ιστοσελίδα, μάλλον εννοεί αν βάλεις κανονικό domain Έλενα. Εγώ πάντως πιστεύω ότι ακόμα είναι νωρίς για τέτοια...
Image
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 19/10/11, 12:32

Eatos wrote:Όποιος χρειάζεται seed μου λέει. Αν θέλετε μπορώ να τα ανεβάσω και σε άλλους trackers. Όσον αφορά την ιστοσελίδα, μάλλον εννοεί αν βάλεις κανονικό domain Έλενα. Εγώ πάντως πιστεύω ότι ακόμα είναι νωρίς για τέτοια...

Μπορείς να seedάρεις τα επεισόδια 70,71;
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image
Eatos
Inactive Joker

Postby Eatos » 19/10/11, 12:52

Μόλις τα κατεβάσω :P Δεν αργούν πολύ...
Image
Kuma
Usopp

Postby Kuma » 20/10/11, 18:03

Οταν ολοκληρωνεται την μεταφραση τον επισοδιον να τα ανεβαζετε και σε megaupload αν γινετε παρακαλω. γιατι στο uTorrent δεν κατεβαινουν, κολλανε στο 0%.

Image
Eatos
Inactive Joker

Postby Eatos » 20/10/11, 18:09

Είναι επειδή δεν έχει seeders. Στην αρχή τα seedάρει μόνο η Epsilon και μόλις κατεβαίνουν τα seedάρουν κι αυτοί που τα κατέβασαν. Οπότε μην τα κατεβάζεις απευθείας, περίμενε να πάρει 2-3 τουλάχιστον seeders και μετά ξεκίνα το download. Και έτσι κι αλλιώς στο Megaupload τα ανεβάζει ο Θάνος.
Απλά υπομονή...
Image

Return to “Ανακοινώσεις”